Ameliyatsız Yüz Gerdirme

Cildinizde zamanı geri almaya ne dersiniz? Üstelik de ameliyatsız, cerrahi olmayan yöntemle. Cevabınız evetse gelin sizi ünlülerin tercihi olan ameliyatsız yüz gerdirme yöntemi  Caci Quantum ile tanıştıralım.

CACİ Quantum Ameliyatsız Yüz Gerdirme Nedir?

Ödüllü teknolojiye sahip Caci Quantum mikro akım ile, yani çok düşük enerjili elektrikle çalışır. Ciltte yaşlılık izlerini gidermek, düzensizleşmiş kasların formunu düzeltmek, cilde canlı ve diri görünüm kazandırmak için kullanılır. Cihaz bu işlevleri cerrahi müdahale veya ameliyat olmadan yerine getirerek tüm dünyada klasikleşmiştir. Gerdirmek istediğiniz cilt veya vücut bölgesindeki kasları elektroterapi adı da verilen yöntemle uyarıp yağları enerjiye dönüştürerek gencecik ve diri görünüm elde etmenizi sağlar.

CACI Quantum Yüz Gerdirme Nasıl Uygulanır?

Uygulama öncesi cildinize özel bir jel sürülür ve arzu ettiğiniz bölgeye göre başlık (probe) seçilir. Uzmanınız bu başlıklar vasıtasıyla kas demetlerinizin yönüne göre 20-40 dakika arasında elektro masaj yapar. Hiçbir acı hissetmeyeceğiniz bu elektroterapi işlemi başladığı anda uygulama bölgesindeki yağlar enerjiye dönüşmeye başlar. Bu dönüşüm mimik kaslarınızda bir nevi antiaging etkisi yaratır. Gevşemiş olan lifler uyarımla zindeleşmeye ve toparlanmaya başlar.

CACI Quantum Yüz Gerdirme Nasıl Etki Eder?

Yüz kaslarımız, ince ve elastik şerit formundadırlar. Zamana bağlı etkiler bu elastik şeritlerin doğal sıkılığını ve esnekliğini kaybetmesine, bunun sonucunda ciltte sarkma olmasına neden olurlar. Şöhretlerin kullanımıyla dünya çapında ünlenen CACI Quantum teknolojisi, işte bu kas şeritlerinin uyarılarak elastikiyet ve dirilik kazanması ile etki eder. Uygulama bölgesinde metabolizmayı hızlandırır, vücudun doğal mekanizmasını canlandırır. Üstelik en iyi ameliyatsız yüz germe seçeneklerinin başında gelmesinin yanı sıra diğer vücut bölgelerini toparlayıcı programlar da içerir.

CACI Quantum Ameliyatsız Yüz Gerdirme Avantajları

CACI Quantum kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltır, sarkıklıkları toparlar, yüz kaslarınızı güçlendirir, göz çevresinde oluşmuş torbalanmayı yok eder. Tüm bunları yaparken en büyük avantajı ameliyata gerek olmadan, kesi ve anestezi gibi işlemlere gerek kalmadan etki etmesidir. Ayrıca uygulanması o kadar kolaydır ki bir öğlen arasında bile seans alabilir, günlük programınızı aksatmadan yüz gerdirme yaptırabilirsiniz.
Üstelik cihazın farklı başlıkları ve çalışma seviyeleri her ciltte uygulanabilmesini ve her yaşta çok belirgin olumlu sonuç alınmasını sağlar. Yılların deneyimiyle mükemmelleştirilmiş teknoloji ve başlık tasarımları sayesinde Quantum masajı yüzün istisnasız her noktasında uygulanabilir. Ulaşması ve bakımı zor olan göz çevresi ve dudak kıvrımlarında dahi rahatça kullanılır.
Caci Quantum’un bir diğer avantajı da hiçbir kimyasal madde gerektirmemesi, cildinizde toksik etki yapacak herhangi bir solüsyona ihtiyaç duymamasıdır.

Ameliyatsız Yüz Gerdirme Arzu Bulut Güzellik’te

Vücudunuzun en görünür yeri olan cildinizin gencecik ve diri görünmesi için siz de en gelişmiş teknolojilerden, kanıtlanmış uzmanlıktan yararlanın. Ameliyatsız yüz gerdirme üzerine tüm sorularınız için bize ulaşın, en iyi sonuçları en kısa sürede alın. Arzu Bulut Güzellik 2004 yılından bu yana ilk yerinde, Beşiktaş Balmumcu’da.

HIFU 4D: Ameliyatsız Gerdirme ve Gençleştirme

Zamanın ve dış dünyanın etkileriyle yaşlanma belirtisi gösteren cildinize verebileceğiniz en büyük hediyelerden biri uyarılmış kolajen üretimidir. Bunu yapmanın en pratik yolu da elbette güzellik biliminin en büyük buluşlarından HIFU 4D teknolojisidir. İngilizce kökenli isminin (High Intensity Focused Ultrasound) kısaltması ile anılan HIFU 4D, yüksek yoğunluklu ve odaklanmış ultrason demektir.

HIFU 4D Nasıl Etki Eder?

HIFU yüz gerdirme ve cilt gençleştirme sistemi ancak ameliyatla ulaşılabilen deri altı ve kas seviyesine kontrollü yoğun ısı ile uyarım gönderir. Hedef derinlik uygulama bölgesine göre değişmekle birlikte genellikle dış derinin yaklaşık 1,5-4,5 milimetre altıdır. Ultrasonik uyarım hedef noktada mikro düzeyde tahribat yaratır ve bu da vücudun kendi kendini onarım mekanizmasını harekete geçirir. Onarım mekanizması, mikro tahribatın olduğu bölgeye etki ederken oluşan metabolik değişim tüm ciltte diriliğin artması ve gözle görülebilir toparlanma ile sonuçlanır.

HIFU 4D Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Sistemin yüz ve vücut için farklı derinlikleri uyaran tasarımda ayrı başlıkları vardır. Bu sayede vücudun neredeyse istisnasız her alanına uygulanabilir. Kaş kaldırma, yüz gerdirme, yüz gençleştirme için yüz ve dekolte bölgesinde uygulandığı gibi vücudun diğer yerlerinde de farklı şikayetler için kullanılabilir.

HIFU 4D Ameliyatsız Yüz Gerdirme

HIFU 4D cihazının en çok tercih edildiği alan yüz bölgesidir. Zaman, dış etmenler ve stres gibi nedenlerle yaşlanma belirtileri gösteren ciltlerde ameliyat gerektirmeyen yüz gerdirme seçeneği olarak öne çıkar.
Uygulama, eğer varsa yüzdeki makyaj, krem ve güneş koruyucu silinerek başlar. Ardından cilde kayganlaştırıcı ve soğutucu özelliği olan jel sürülür. Cihazın yüze özel başlığı önceden belirlenen çizgiler boyunca cilt üzerinde gezdirilerek işlem tamamlanır. Diş hizasındaki bölgelerde hassasiyeti azaltmak için ağız içinde mekanik bariyer kullanılabilir. Uygulama süresi, işlemin gerçekleştirileceği bölgeye göre 30 dakikaya kadar sürebilir. Kişi, uygulamadan hemen sonra normal hayatına dönebilir.

HIFU 4D Vücut Gençleştirme

HIFU 4d yüz bölgesinin yanı sıra çatlak (stria) bakımı, selülit belirtilerini azaltma, ani kilo vermeye bağlı oluşan sarkmaları toparlama ve genital uygulama amacıyla vücudun her bölgesinde uygulanabilir. İşlem aynı yüzde olduğu gibi bölgenin temizlenmesi ve varsa krem, koruyucu ve benzeri yabancı katmanlardan arındırılması ile başlar. Bölgesine göre vücut başlığı seçilir ve yine jel uygulaması sonrası belirlenen hatlar boyunca başlık gezdirilir.

HIFU 4D Uygulaması Sonrası

İster yüz gerdirme isterse de cilt gençleştirme sonrasında olsun kişi ilk gün mutlaka güneşten korunmalıdır. Ayrıca uygulama bölgesine yine ilk gün boyunca herhangi bir krem, kapatıcı ya da makyaj malzemesinin sürülmemesi gereklidir. Muhtemel travmaları engellemek için sıkı kıyafetlerden, hamam ve sauna gibi sıcak ortamlardan, uygulama bölgesinin üzerine yatmaktan da ilk gün boyunca sakınmak gerekir.

HIFU 4D Uygulaması Ağrı Yapar mı?

Çene etrafına yapılan uygulamalarda diş köküne yakınlık, geçmiş diş tedavilerinin varlığı ve diş hassasiyetine bağlı olarak ağrı olabilmektedir. Bunun dışındaki vücut bölgelerinde ağrı ya da acı olması çok nadirdir.

Yüz Gerdirme ve Cilt Gençleştirme Uygulamaları Arzu Bulut Güzellik’te

Siz değerli danışanlarımıza dünyanın en gelişmiş güzellik uygulamalarını yıllardır uzmanlıkla sunuyoruz. Ciltte yaşlanma belirtileri ile ilgili fikir almak, HIFU 4D ve benzeri uygulamalar hakkında bilgi edinmek için bize dilediğiniz zaman ulaşabilir, yeni nesil ameliyatsız yüz gerdirme ve cilt gençleştirme hizmeti alabilirsiniz.

Lifting

Zamanın etkileri ve şehir hayatının yükü (özellikle de bu şehir İstanbul’sa) kendini önce cildimizde gösterir. İnce çizgiler ve sarkmalarla başlayan sürece karşı en iyi seçeneklerinizden biri ise ameliyatsız lifting (germe) uygulaması yaptırmaktır.
Lifting, uzman kişiler tarafından yapıldığında tüm ciltte mükemmel anti-aging etkisi gösterir.

Lifting Nedir?

Dudak üstünde çizgiler, gıdı gölgesinde yağlanma, yüzde sarkmalar, yanakta ve çenede çöküntü, yüzde ve dekolte bölgesinde kırışıklıklar eninde sonunda her ciltte belirginleşir. Bunlara çok pratik ameliyatsız yüz germe uygulaması ile zamanında müdahale edilirse, cildinizden yılların izleri çok kısa sürede silinir.
Lifting, cildin doğal kolajen üretimini tetikleyen, uygulanması çok kolay yüz germe, boyun germe veya dekolte bölgesi germe uygulamasıdır. Stres, mevsim geçişleri, sigara kullanımı ve güneş teması ile hızlanan ciltte yaşlanma belirtilerini, ameliyatsız ve kesisiz olarak ciddi oranda azaltır. Kırışıklıklardan kurtulmak ve sarkmaları yok etmek için hem kolay hem de iyi ek bakımla epey kalıcı yöntemdir. Üstelik güzellik bilimindeki gelişmelerle face lifting uygulama süresi çok kısalmış ve etkisi de bir o kadar artmıştır.
Ameliyatla, anesteziyle, nekahet süresiyle ve diğer risklerle uğraşmak istemiyorsanız, bir öğle yemeği arasında bile alabileceğiniz cihazlı lifting uygulaması tam size göre.

Full Face Lifting (Tam Yüz Germe) Nedir?

Yüz germe, boyun germe ve dekolte bölgesi germe uygulamaları aynı anda yapılırsa bu full face lifting, yani tam yüz germe olarak adlandırılır. Yakın zamana kadar imkansız olsa da şu an çok sayıda elektrot uca ve özel tasarımlı başlıklara (probe) sahip gelişmiş cihazlar ile tüm bu bölgelere aynı anda müdahale etmek mümkündür.

Yüz Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır?

Ameliyata gerek bırakmayan bu cihaz elektrik uyarımı ile çalışır. Cihazın elektrot uçları, esnekliklerini kaybederek ciltte sarkma olmasına yol açan kaslarınızı hedefleyecek şekilde yüze, boyun bölgesine ve dekolte bölgesine yerleştirilir. Lifting cihazı bu elektrotlar aracılığıyla kaslarınıza mikro elektrik simülasyonu yaparlar.
Cihazın üzerinde, göz çevresi gibi dar ve elektroda uygun olmayan bölgeler içinse özel uyarıcı başlıklar vardır. Bu başlıklar da aynı elektrotlar gibi düşük voltajlı uyarım yapmak için tasarlanmıştır ve elle uygulanırlar.

Lifting Nasıl Toparlayıcı Etki Gösterir?

Kaslar uyarıldıklarında çok yönlü germe ve gençleştirme etkisi kendini anında gösterir. Bu bir bakıma cilde egzersiz yaptırmak gibidir. Bölgede kan akışı, enerji üretimi, elastin ve kolajen üretimi artar. Vücudun, sarkmayı artıran birikmiş yağları yakması kolaylaşır. Elastin ve kolajeni artırmak kasların diriliğini ve esnekliğini artırmasına yol açar.

Lifting Kaç Seans Uygulanır?

Tüm diğer gençleşme, germe, güzellik ve antiaging uygulamaları için geçerli olan kural lifting uygulaması için de geçerlidir. Kaç seans alacağınız hem cildinizin durumuna hem de beklentilerinize göre değişir. Genellikle 1 hafta arayla 5-15 seanslık program çok belirgin, hatta sizi şaşırtacak kadar iyi sonuçlar verecektir.
Bu uygulamalardan sonra cildiniz ve kendiniz için sağlıklı yaşam alışkanlıklarını tercih ederek bu inanılmaz etkileri çok daha kalıcı hale getirmek de sizin elinizdedir. Bu alışkanlıklar bol su içmek, kötü yağlardan uzak durmak, özellikle seanslardan sonra (yüzeye yakın kaslar aşırı duyarlı olacağı için) cildi güneşten korumak, hareketli bir hayatı tercih etmektir.

Ameliyatsız Lifting Avantajları

– Sizi kesi, anestezi, ameliyat ve nekahet sürelerinden kurtaran seçenektir

– Hazırlığı çok kolay uygulaması ise çok pratiktir

– Ameliyatlı alternatiflerine göre çok daha hesaplıdır

– Farklı ciltler ve bünyeler için uygulanabilirliği çok geniştir

– Uygulama esnasında ve sonrasında acı ya da ağrı hissetmezsiniz

– Kimyasal maddelere ihtiyaç duymaz, vücudun doğal mekanizmasından faydalanırsınız

Geniş Lifting Seçenekleri Arzu Bulut Güzellik’te

Cildinizde zamanı yıllarca geriye alan birbirinden etkili, kolay ve modern uygulamalar için Arzu Bulut Güzellik estetisyenleri size her an sadece bir telefon kadar uzaktadır. Kurulduğumuz ilk günden bu yana yüzlerce danışanımızı uzmanlıkla ağırlayıp yüksek memnuniyetle uğurladığımız güzellik salonumuza dilediğiniz an uğrayabilir, en etkili lifting uygulaması için ücretsiz kontrol seansı ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Arzu Bulut Güzellik 2004 yılından bugüne aynı isimle aynı yerinde, Beşiktaş Balmumcu’da.

İletişim Formu;

    Bu Sayfayı Paylaş;