Lifting

Zamanın etkileri ve şehir hayatının yükü (özellikle de bu şehir İstanbul’sa) kendini önce cildimizde gösterir. İnce çizgiler ve sarkmalarla başlayan sürece karşı en iyi seçeneklerinizden biri ise ameliyatsız lifting (germe) uygulaması yaptırmaktır.
Lifting, uzman kişiler tarafından yapıldığında tüm ciltte mükemmel anti-aging etkisi gösterir.

Lifting Nedir?

Dudak üstünde çizgiler, gıdı gölgesinde yağlanma, yüzde sarkmalar, yanakta ve çenede çöküntü, yüzde ve dekolte bölgesinde kırışıklıklar eninde sonunda her ciltte belirginleşir. Bunlara çok pratik ameliyatsız yüz germe uygulaması ile zamanında müdahale edilirse, cildinizden yılların izleri çok kısa sürede silinir.
Lifting, cildin doğal kolajen üretimini tetikleyen, uygulanması çok kolay yüz germe, boyun germe veya dekolte bölgesi germe uygulamasıdır. Stres, mevsim geçişleri, sigara kullanımı ve güneş teması ile hızlanan ciltte yaşlanma belirtilerini, ameliyatsız ve kesisiz olarak ciddi oranda azaltır. Kırışıklıklardan kurtulmak ve sarkmaları yok etmek için hem kolay hem de iyi ek bakımla epey kalıcı yöntemdir. Üstelik güzellik bilimindeki gelişmelerle face lifting uygulama süresi çok kısalmış ve etkisi de bir o kadar artmıştır.
Ameliyatla, anesteziyle, nekahet süresiyle ve diğer risklerle uğraşmak istemiyorsanız, bir öğle yemeği arasında bile alabileceğiniz cihazlı lifting uygulaması tam size göre.

Full Face Lifting (Tam Yüz Germe) Nedir?

Yüz germe, boyun germe ve dekolte bölgesi germe uygulamaları aynı anda yapılırsa bu full face lifting, yani tam yüz germe olarak adlandırılır. Yakın zamana kadar imkansız olsa da şu an çok sayıda elektrot uca ve özel tasarımlı başlıklara (probe) sahip gelişmiş cihazlar ile tüm bu bölgelere aynı anda müdahale etmek mümkündür.

Yüz Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır?

Ameliyata gerek bırakmayan bu cihaz elektrik uyarımı ile çalışır. Cihazın elektrot uçları, esnekliklerini kaybederek ciltte sarkma olmasına yol açan kaslarınızı hedefleyecek şekilde yüze, boyun bölgesine ve dekolte bölgesine yerleştirilir. Lifting cihazı bu elektrotlar aracılığıyla kaslarınıza mikro elektrik simülasyonu yaparlar.
Cihazın üzerinde, göz çevresi gibi dar ve elektroda uygun olmayan bölgeler içinse özel uyarıcı başlıklar vardır. Bu başlıklar da aynı elektrotlar gibi düşük voltajlı uyarım yapmak için tasarlanmıştır ve elle uygulanırlar.

Lifting Nasıl Toparlayıcı Etki Gösterir?

Kaslar uyarıldıklarında çok yönlü germe ve gençleştirme etkisi kendini anında gösterir. Bu bir bakıma cilde egzersiz yaptırmak gibidir. Bölgede kan akışı, enerji üretimi, elastin ve kolajen üretimi artar. Vücudun, sarkmayı artıran birikmiş yağları yakması kolaylaşır. Elastin ve kolajeni artırmak kasların diriliğini ve esnekliğini artırmasına yol açar.

Lifting Kaç Seans Uygulanır?

Tüm diğer gençleşme, germe, güzellik ve antiaging uygulamaları için geçerli olan kural lifting uygulaması için de geçerlidir. Kaç seans alacağınız hem cildinizin durumuna hem de beklentilerinize göre değişir. Genellikle 1 hafta arayla 5-15 seanslık program çok belirgin, hatta sizi şaşırtacak kadar iyi sonuçlar verecektir.
Bu uygulamalardan sonra cildiniz ve kendiniz için sağlıklı yaşam alışkanlıklarını tercih ederek bu inanılmaz etkileri çok daha kalıcı hale getirmek de sizin elinizdedir. Bu alışkanlıklar bol su içmek, kötü yağlardan uzak durmak, özellikle seanslardan sonra (yüzeye yakın kaslar aşırı duyarlı olacağı için) cildi güneşten korumak, hareketli bir hayatı tercih etmektir.

Ameliyatsız Lifting Avantajları

– Sizi kesi, anestezi, ameliyat ve nekahet sürelerinden kurtaran seçenektir

– Hazırlığı çok kolay uygulaması ise çok pratiktir

– Ameliyatlı alternatiflerine göre çok daha hesaplıdır

– Farklı ciltler ve bünyeler için uygulanabilirliği çok geniştir

– Uygulama esnasında ve sonrasında acı ya da ağrı hissetmezsiniz

– Kimyasal maddelere ihtiyaç duymaz, vücudun doğal mekanizmasından faydalanırsınız

Geniş Lifting Seçenekleri Arzu Bulut Güzellik’te

Cildinizde zamanı yıllarca geriye alan birbirinden etkili, kolay ve modern uygulamalar için Arzu Bulut Güzellik estetisyenleri size her an sadece bir telefon kadar uzaktadır. Kurulduğumuz ilk günden bu yana yüzlerce danışanımızı uzmanlıkla ağırlayıp yüksek memnuniyetle uğurladığımız güzellik salonumuza dilediğiniz an uğrayabilir, en etkili lifting uygulaması için ücretsiz kontrol seansı ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Arzu Bulut Güzellik 2004 yılından bugüne aynı isimle aynı yerinde, Beşiktaş Balmumcu’da.

İletişim Formu;

    Bu Sayfayı Paylaş;