Hydra Master: Hollywood Yıldızlarının Cilt Bakımı

Amerikan cilt bakımı uzmanlarının en ileri teknolojilerle geliştirdiği Hydra Master, ihtiyacınız olan tüm bakımları bir arada sunan komple cilt bakımı sistemidir. Dünyanın en titiz standart kuruluşlarından olan Amerikan FDA onaylıdır. Cildin daha sağlıklı, daha genç görünümlü, daha aydınlık ve daha canlı görünmesini sağlayan Hydra Master dünyada kullanılan tüm cilt bakım teknolojilerinin en donanımlısıdır.
Özel aparatlar, serumlar ve solüsyonlar içeren Hydra Master cilt bakımı sistemi ile cilt derinlemesine temizlenir, beslenir, nemlendirilir, ölü deri tabakası mikro düzeyde soyulur, antioksidanlara karşı koruma kalkanı oluşturulur ve akneler giderilir. Dünya çapında profesyonellerin tercihi olan Hydra Master cilt bakımı, Türkiye’de sadece çok az sayıdaki seçkin güzellik salonunda bulunur.

Hydra Master Neden Çok Tercih Ediliyor?

Hydra Master cilt bakım sisteminin en önemli farkı “mikro sirkülasyon” teknolojisine sahip patentli serum iletim sistemidir. Cilde vakumlama, püskürtme ve pompalama yapan bu teknoloji cilt besleyicilerini hızla ve el değmeden hijyenik bir şekilde cildin katmanlarına iletir. Hydra Master ayrıca FDA onaylı cilt bakımı seçeneği olmasıyla tüm dünyada güvenle kullanılır.

Hydra Master Cilt Bakımı Avantajları

Günlük hayatın yükü ve zamana bağlı etkilerin ilk belirtileri cildimizde açığa çıkar. Havadaki kir, besinlerle oluşan toksinler, hareketsizlik, su kaybı ve stres, cildimizin ışıltısını kaybetmesi ve ciltte prematüre yaşlanma (normalden önce yaşlanma) olarak ortaya çıkar. Hydra Master komple cilt bakımı sistemi, yorulan cildinize şu avantajlarıyla sağlıklı ve ışıltı katar:

– Derinlemesine temizleme, besleme ve nemlendirme

– Cansız deri tabakasını mikro düzeyde soyma

– Antibakteriyel ve antioksidan koruma

– Akne giderilmesi

– Tıkalı gözeneklerin açılması, kötü görünümlü genişlemiş gözeneklerin sıkılaştırılması

– Siyah noktaların azaltılması (komedon giderilmesi)

– Cilt tonunun eşitlenmesi ve bozulmuş cilt dokusunun onarımı

– Ciltteki sebum fazlasını temizlenmesi ve sebum üretiminin dengelenmesi

– Sivilce (akne) giderilmesi ve yeni akne oluşumunun azaltılması

– Cildin kalıcı olarak nemlendirilmesi

– İnce çizgilerin ve ince kırışıklıkların azaltılması ve cildi pürüzsüzleştirme

– Kolajen üretiminin tetiklenmesiyle artan cilt elastikiyeti

– Güneş hasarı ve güneş lekelerinin azalması

– Cildin canlandırılmasına yardımcı olarak daha aydınlık ve daha genç görünüm

Hydra Master Cilt Bakımı Fonksiyonları

Hydra Master, a’dan z’ye cilt bakımı ve cilt sağlığı için gerekli tüm işlemleri yapabilmek için 5 fonksiyonla donatılmıştır:

                Eksfoliasyon Fonksiyonu: Cildin üst tabakasındaki cansız katmanın giderilmesi ile cildin ölü hücrelerden ve fazla yağdan arındırılması işlevidir. Hydra Master cilt bakımı sistemine özel serum kullanılarak cilt keratinize tabakadan ve sebum fazlasından arındırılır, derinlemesine temizlenir. Ciltte ışıl ışıl sağlıklı ve canlı görünüm ortaya çıkar.

Peeling Fonksiyonu: Ciltte kabuklanma oluşmadan ölü tabakanın atılmasına yardımcı olan soyma işlevidir. Ayrıca akne izi, lekeli, genişlemiş veya tıkanmış gözenekli ciltlerde ise elmas başlıklar sayesinde cildin üst tabakasının mikroabrazyon ile beyazlatması sağlanır.

                Ektraksiyon Fonksiyonu: Hydra Master beta solüsyonu ve patentli vakumlama teknolojisi ile gözeneklerin açıldığı fonksiyondur. Cilt florasını bozan çoğu bakteri ve parazit bu şekilde uzaklaştırılır. Siyah ve beyaz noktalar çözülerek ciltte tıkalı gözeneklerin nefes alması sağlanır.

Boost Fonksiyonu: Besleyici ve nemlendirici solüsyonlarla ince çizgileri azaltma ve ciltte ton düzensizliklerini giderme fonksiyonudur. Bu fonksiyonla koyu lekelerin görünümü azalır, ciltte aydınlanma ve ton eşitliği sağlanır.

Füzyon Fonksiyonu: Cildinizdeki sağlıklı ışıltının uzun süreli olması için onun doğrudan beslenmesi de çok önemlidir. Füzyon aşamasında cilt, peptit solüsyonları, hyalüronik asit, antioksidanlar ve özel serumlarla beslenir.

Hydra Master Cilt Bakım Cihazı Başlıkları

Hydra Master total cilt bakım sistemi cildinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için 9 başlık içerir. Her bir başlık cilde farklı bir bakım yaparak benzersiz komple cilt bakımı sunar.

1- Hydra Master Dermabrazyon (Elmas Peeling)

Kimyasal madde veya lazer kullanılmadan cildin sadece mikro düzeyde soyulması işlemidir. Akne izleri, skarlar, özellikle burun üzerindeki deri kalınlaşması ile tıkanan gözenekler ve çatlak izlerinde kullanılır.

Vücut, yüz ve boyun için farklı elmas başlık çeşitleriyle ince elmas kristalleri cilde son derece kontrollü şekilde püskürtülür. Bu kristallerle cildin epidermis adı verilen üst tabakasından ölü hücrelerin bulunduğu katman uzaklaştırılır.

Bu mikro düzeyde cilt soyma işlemi cilt tonunu ve cilt dokusunu yeniler, ölü katman yerini yumuşak, pürüzsüz, canlı bir cilde bırakır. İşlem kolajen üretimini de artırır ve anti-aging etki oluşturur. 3-6 seans uygulanabilen işlemde ideal seans arası 14 gündür. İlk birkaç seanstan sonra çarpıcı etkiler uzun sureli görülür.

  1. Hydra Master (Patentli “Mikro Girdap” Teknolojisi)

Hydra Master cilt bakım setinin patentli sirkülasyon teknolojisi, basınçla püskürtme ile adeta girdap etkisi yaratarak cildi ölü hücrelerden, siyah noktalardan, aşırı yağdan arındırır. Bu işlem esnasında aynı zamanda cilde hyaluronik asit, peptit bileşikleri ve antioksidan solüsyonlar pompalar ve cildin daha canlı, aydınlık ve genç görünmesini sağlar.

Mikro girdaplı cilt bakımı cildin çoğu bakteri ve parazitlerden temizlenmesini de sağlar. Siyah ve beyaz noktaların (komedon) iz bırakmadan temizlenmesini sağlar, iltihaplı sivilcelere dönüşmelerini engeller.

  1. Skin Scrubber (Ultrasonic Peeling)

Ultrasonik peeling başlığı ince kırışıklıkların gidermek, cildi genç ve yumuşak hale getirmek için kullanılır. Melanini azaltarak cilt tonunu eşitler. Cilt yüzeyinde yaklaşık 25.000 Hz frekansta ses dalgaları oluşturarak epidermisin tahriş olmadan soyulmasını ve ölü hücrelerin, siyah noktaların, fazla sebumun temizlenmesini sağlar.

Skin Scrubber başlık cilde mikro masaj etkisi de yaparak kan dolaşımını artırır. Bu cilt masajı hücre içi metabolizmayı ve kan dolaşımını hızlandırarak cilt dokusunu canlandırır.

  1. Oksijen Terapi

“Hydra Master 9 in 1” cilt bakımı sistemine özel üretilen oksijen serum başlığı, oksijeni cildin alt katmanlarına ulaştırarak hücrelerdeki metabolizmayı hızlandırır ve biriken toksinlerin atılmasını sağlar. Toksinlerden arınan cildin canlılığı artar.

Göz çevresinde ve yüzümüzün bütününde oluşan sigaradan ve çevresel faktörlerden kaynaklanan zararlar için oksijen terapisi çok önemli bir yer tutmaktadır.

Hydra Master ile temizleme işleminden sonra uygulanacak oksijen terapi cildi sigara ve diğer çevresel kirlerden arındırmada çok etkilidir. Vakumla cilt temizleme sonrası gözenekler açılır,  oksijen bakımı ile oksijene doyan gözenekler sıkılaşır. Henüz ilk seanstan sonra etkilerini cildinizde hissedersiniz.

  1. High Frequency (Yüksek Frekans)

Yüksek frekans başlık, cilt bakımında kullanılan peptit, serum ve solüsyon gibi etken maddelerin çok daha hızlı emilmesine olanak sağlar. Porların (gözeneklerin) sağlıklı bir şekilde toparlanmasına, aknelerin kurutularak aknelerden kurtulmanıza ve yeni akne oluşumunun önlenmesine yardımcı olur.

Cilt dokusunu geliştirir ve cilt dokusundaki bakterilere karşı cildin savunmasında etkilidir. Ozon ve UV ışını üretme yeteneğiyle antibakteriyel etkilidir. Yerleşmiş sekresyonları (salgıları) kurutur ve yeniden oluşmalarını engeller. Tıkanmış cilt gözeneklerini açarak cildin rahat nefes almasını sağlar.

Herhangi bir kimyasal barındırmadan, sadece ısının gücünü kullanarak lenf dolaşımını ve kan akışını iyileştirir; yağı ve nemi dengeler; gelişmiş ve güçlü bir cilt dokusu oluşumunu destekler.

  1. Bio Lifting (Germe)

Bio germe işlemi cilt kaslarını çalıştırarak kırışıklıklara derinlemesine müdahale eder. Cildin nem depolama yeteneğini artırarak genç, dolgun ve düzgün bir cilt yapısı için bağ dokusunu güçlendirir.

Yer çekimi ve yaşlanma ile sarkan cildin kırışıklığını azaltır, cilt metabolizmasını hızlandırarak canlandırır. Mevcut kolajen yapıyı koruma ve kolajen üretimini artırma becerisiyle elastikiyet oluşturur. Ayrıca hücre savunmasını güçlendirir ve yenilenme hızını artırır. Böylece zamanın etkilerine karşı koruma ve cilt dokusunu toparlama işlevlerini görür. Göz kapağı sarkması ve kaş düşmesi durumlarında çok etkilidir. Gıdı bölgesi ve nazolabial bölgede oluşan sarkmalarda da çok büyük toparlayıcı etkisi vardır.

  1. Ultrasonik Ürün Yedirme

Ultrasonik cilt yapılandırma işlemi yüksek frekanslı ses dalgalarıyla cildin çok alt katmanlarına ulaşır ve noktasal ısı artışıyla kolajen üretimini tetikler. Kolajen üretimi cildin bağ dokusunu güçlendirir, cilt dipdiri bir hal alır ve kırışıklıklarda gözle görülür azalma olur.

Gıdı ve çene bölgelerinde, göz altındaki torbalanmalarda, lenflerin düzgün çalışmaması sonucu oluşan morarma ve ödemlerde cerrahi müdahaleye gerek bırakmaksızın uygulanır ve kısa sürede etki eder.

  1. Lenfatik Drenaj (Vakum)

Vücudumuzda her yaşta birikebilen ödemin uzaklaştırılması için en çok tercih edilen uygulamalardandır. Ödemin vücuttan atılmasını sağlayarak uygulandığı bölgede cilt kalitesinde anında düzelme, çevresel olarak incelme, deri ve deri altında sıkılaşma sağlar. Kırışıklıkları, yara izlerini ve lekeleri hafifleterek iyileşme ve gençleşme sürecine destek olur.

Kan dolaşımını hızlandırıcı özelliğiyle çatlaklar  da kullanılır. Lenfatik drenaj ile hızlanan dolaşım, kolajen üretimini ve elastin lifleri harekete geçirerek cilt dokusunda sıkılaşma sağlar. Göz çevresinde kan dolaşımının bozulması sonucunda oluşan torbalanmaları ve morarmayı da azalttığı gibi kaş kaldırma işleminde de etkilidir.

  1. PDT LED Terapi ( Gençlik Işığı)

5 ayrı LED ışıkla cildin kendi kendini iyileştirmesini sağlayan yeni nesi cilt bakımı yöntemidir. Her bir ışık rengiyle ayrı katmanlar hedef alınabilir. Cilt dokularını harekete geçirerek cildin kendini yenileme sürecini kısaltır. Kolajen dokuyu hareketlendirerek ödemin atılmasına yardımcı olur.

Güneşe ve yaşlanmaya bağlı lekelerde, her türlü doku yenilenmesi amacıyla, akne uygulamasında, anti aging için ince kırışıklıklarda, ameliyat sonrası yaraların iyileşme sürecini hızlandırmada ve siğil uygulamasında kullanılır. Epilepsi hastalarına hariç olmak üzere her cilt tipinde kullanılabilir.

Hydra Master Teknolojisi

Sistemin basınçla püskürtme ve emme yapan, güçlü girdap etkisi oluşturan özel bir başlığı vardır. Bu özel başlık sayesinde dakikalar içinde cildi temizleme, cildi yağdan ve kirden arındırma, cildi nemlendirme mümkün olur. Ayrıca özel serumlar ve solüsyonlar el değmeden cildin derinliklerine ulaşır.

Hydra Master Kimlere Uygulanabilir?

Hydra Master cilt bakım sistemi kadın ya da erkek fark etmeksizin tüm yaş gruplarına uygulanabilir. En hassas ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde güvenle tercih edilir.

Hydra Master Cilt Bakımında Yan Etki veya Ağrı Olur Mu?

Hydra Master cilt bakımı hassas teknolojilerle tasarlanmıştır ve cilde zarar vermeyen solüsyonlarla uygulanır. Seans esnasında veya sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz. Hydra Master başlıklarının doğru ayarlanmış ebatları ve çalışma gücü, cildinizde ancak makyaj fırçasının dolaşması gibi bir his yaratır. Uygulama esnasında ağrı ya da acı hissedilmez.

Hydra Master Cilt Bakımı Kaç Seans Uygulanmalı?

Cildinizin tipine ve ihtiyacına göre başlangıç için birer hafta ara ile 4 ile 6 seans cilt bakımı almanız idealdir. Daha sonra ise sonuçların maksimum kalıcı olması için cildin kendini yenileme döngüsü olan her 28 günde 1 seans tekrarlanması önerilir.

Hydra Master Cilt Bakımı Seansı Ne Kadar Sürer?

Hydra Master’ın güçlü başlığı sayesinde klasik yöntemlerle bir buçuk saat alan komple cilt bakımı uygulaması 20 ila 30 dakika arasında tamamlanabilir. Üstelik sonuçlar çok daha iyi ve daha kalıcı olur.

Hydra Master Cilt Bakımı Arzu Bulut Güzellik’te

Hollywood yıldızlarının tercihi Hydra Master, Arzu Bulut Güzellik cilt uzmanlarının elinde mucizeler yaratıyor. Siz de hemen Beşiktaş Balmumcu’daki güzellik salonumuza uğrayın, 2004 yılından bu yana son teknoloji bilimsel güzellik hizmeti sunduğumuz binlerce mutlu müşterimiz arasına katılın.
Hydra Master1

İletişim Formu;

    Bu Sayfayı Paylaş;