Soğuk Lipoliz Bölgesel İncelme Nedir?

Mükemmel vücuda sahip olma hayali bilimle birleşince her gün yeni çözümler ortaya çıkıyor. İşte soğuk lipoliz bu çözümlerin belki de en inanılmazı. Özel olarak üretilen CRYO lipoliz cihazı ile yapılan soğuk lipoliz, çok sayıda yağ hücresinin yoğun soğuk ve vakumla sadece 30-60 dakika  içerisinde yok edilmesini sağlayan bölgesel incelme işlemidir. Lipoliz yağın parçalanması, soğuk lipoliz ise bölgesel zayıflama ve bölgesel incelme için aşırı soğuktan yararlanılan işlemdir. FDA onaylı yöntem olmasıyla bütün dünyada güvenle kullanılır.

Soğuk Lipoliz Nasıl Yağ Yakar?

Yağ yakma dendiğinde aklınıza muhtemelen yüksek sıcaklık gelir, ama soğuk lipoliz bunu tam tersiyle, yani çok düşük sıcaklıkla çalışır. Bölgesel yağlanma olan vücut bölgesinde vakum başlıklar aracılığıyla yumruk büyüklüğünde doku yakalanır ve bu bölge her yönden soğuğa maruz bırakılır. 30 dakika ile 1 saat arası süren işlemde vakum başlığın yakaladığı alan -3 ile -9 derece arasında değişen derecelere soğutulur. Bu sıcaklık seviyesi yağ hücrelerinin çok hızlı bir şekilde ölmesini sağlar. Ölü yağ hücreleri ise lenf drenaj sisteminiz sayesinde vücudunuzdan atılır.

Neden Soğuk Lipoliz?

Modern hayat düzenli spor yapmamızı da sağlıklı beslenmemizi de güçleştiriyor. Dahası bazılarımız, spor ve diyeti bir arada yapsak dahi özellikle bel, basen ve göbek bölgesinde yağlanmayı engelleyemiyoruz. Genetik nedenler ve yaş da yağ yakmayı çok güçleştirebiliyor. İşte bu yüzden ideal forma kavuşmanız için bazen mutlaka ek uygulamalar gerekiyor ve soğuk lipoliz bunu ameliyatsız başarmanızı sağlıyor. Dahası, yağ yok etme işini o kadar hızlı ve konforlu şekilde yapıyor ki, bugün dünyanın en çok tercih edilen bölgesel incelme uygulamalarından biri.

 

Özetle soğuk lipoliz;

– Ameliyat, anestezi, neşter olmadan uygulanan,

– Cerrahi yağ alma yönteminde olabildiği gibi sarkmaya yol açmayan,

– İyileşme dönemi gerektirmeyen,

– Günlük hayatınızı aksatmadan,

– Ağrısız, acısız ve dikişsiz bölgesel incelme yöntemidir.

Soğuk Lipoliz Uygulaması

Soğuk lipoliz uygulaması bu işlem için geliştirilmiş özel cihazlarla yapılır. Cihazın göbek, bel basen gibi büyük alanlar için geniş, kol gibi dar alanlar için de dar vakum başlıkları vardır.
Başlıklarla vakumlanan yağ dokusu koruyucu özel jeller ve pedler sayesinde zarar görmeden yoğun soğuğa maruz bırakılır. İşlem sırasında acı veya ağrı hissedilmez. Sadece ilk birkaç dakika soğuğun verdiği hafif bir rahatsızlık ve sonrasında soğuğa bağlı uyuşma olur.

Soğuk Lipoliz Sonrası Yapmanız Gerekenler

Uygulama sonrasında ölen yağ hücrelerinin lenf drenaj sistemine atılacağını belirtmiştik. İşte bu yağ hücrelerinin vücuttan kolayca atılması için uygulama sonrası 2 litre su içmeniz gereklidir. Buna ek olarak uygulama sonrası

– Sağlıklı beslenmek,

– Kötü yağlardan uzak durmak,

– Detoks ile sindirim sisteminizi rahatlatmak

– Hareketli yaşam tarzını benimsemek,

soğuk lipolizin olumlu etkilerinin keyfini yıllarca sürebilmenize imkan tanır.

Soğuk Lipoliz Kaç Seans Yapılır?

Bu uygulama çok etkili bir bölgesel incelme yöntemi olduğu için sadece tek seans yeterlidir ve bu tek seans sonucunda 2 bedene kadar incelme olur. Eğer aynı bölgeye bir uygulama daha yaptırmak isterseniz bunun için araya 3 ay koymanız gerekecektir.

Soğuk Lipoliz Fiyatı

Soğuk lipoliz cihazının tamamen ithal olan özel başlıklarının belirli bir kullanım ömürleri vardır ve her kullanımdan sonra bu ömür kısalır. Bu nedenle fiyat, uygulama yapılacak bölge sayısı ve kaç başlık kullanılacağı ile belirlenir.

Bölgesel İncelme Mucizeleri Arzu Bulut'ta

İdeal formunuza hızla kavuşmanızı sağlayacak tüm yenilikçi bölgesel incelme ve bölgesel zayıflama uygulamaları için sizi mutlaka Arzu Bulut’a bekliyoruz. 2004 yılından bu yana binlerce danışanımızı güler yüzle ağırlayıp yüksek memnuniyetiyle uğurladığımız Beşiktaş Balmumcu’daki güzellik salonumuza hemen uğrayın, soğuk lipoliz ile ilgili tüm sorularınıza en detaylı cevapları verelim.

Bölgesel İncelme Mucizesi: EXİMİA

Modern hayat hepimizi daha az hareket etmeye ve kötü beslenmeye zorluyor. Sonuçta vücudumuzda istenmeyen yağlar ve ödem birikiyor, selülit oluşumu hızlanıyor. Neyse ki güzellik bilimi de boş durmuyor ve bölgesel zayıflama, bölgesel incelme ve kavitasyon cihazları birbiri ardına geliştiriliyor. İşte bu cihazlardan Eximia, vücudunda dilediği bölgeye hızla şekil vermek ve kısa sürede ideal form isteyenler için geliştirildi.

Eximia Bölgesel İncelme Nedir?

Eximia, ameliyata gerek duymadan istenmeyen yağlardan hızla kurtulmanızı sağlayan bölgesel zayıflama ve bölgesel incelme sistemidir. Tek cihazda 4 ayrı teknolojinin – ultraporasyon, ultrason, elektroporasyon, vakum- bir araya getirilmesiyle geliştirilmiştir. Eximia’nın patentli ultraporasyon teknolojisi 3 cm derinliğinde istenmeyen yağları yok etme yeteneğine sahiptir. Böylece vücudunuzun dilediğiniz bölgesindeki fazla yağları sadece günler içerisinde %30 – %40 oranında yakabilirsiniz. Üstelik Eximia yağların parçalanmasını sağlarken aynı zamanda vücudunuzu da sıkılaştırır.

Eximia Bölgesel Zayıflama Nasıl Etki Eder?

Güzellik biliminin en son teknolojileriyle geliştirilen Eximia ultrason farklı amaçlar için tıpta da kullanılan ses dalgalarıyla çalışır. Doğru frekans ve yoğunlukta yayılan ultrason ses dalgaları hem deri altındaki yağları parçalar hem de ödemin uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Serbest kalan yağ hücreleri ve ödem lenf damarları tarafından emilir, boşaltım sistemi aracılığıyla vücuttan atılır.

Eximia Bölgesel İncelme Farkı

Bölgesel incelme ve bölgesel zayıflama cihazları temelde benzer özellikler gösterir, fakat Eximia’nın patentli tasarımındaki elektroporasyon teknolojisi yağ hücrelerinin yok edilmesini benzersiz şekilde hızlandırır. Eximia ayrıca, sadece yüzeye yakın bölgede etkili olan 3 MHz ve 1 MHz cihazlardan farklı olarak 33 KHz düşük frekanslı ultrason özelliğiyle çok daha derin yağ dokusuna ulaşır. Böylece istenmeyen yağlardan kurtulurken çok daha iyi sonuçlara çok daha hızlı ulaşırsınız.

Eximia Hangi Bölgelerde Kullanılır

Eximia’nın güvenli teknolojisi onu vücudunuzun her noktasında kullanılabilen bölgesel incelme cihazı yapar. Bu cihaz karın, bel, popo, basen, üst bacaklar, kalçanın iç ve dış kısımları, dizler, sırt, kollar ve gıdı gibi vücudunuzun her yerinde bölgesel zayıflama için kullanılabilir.

Eximia ile Hızlı Bölgesel İncelme

Uzmanlar tarafından yapılan Eximia uygulamasının etkisini henüz ilk seanstan görebilirsiniz. Bu etkiyi tam olarak tespit etmek için uygulama bölgesi seans öncesi ve sonrasında ölçülür, bölgeye göre değişmekle birlikte 1-12 cm arasında bölgesel zayıflama görülür. Ayrıca deri yüzeyindeki dalgalanmalar henüz ilk seanstan azalır ve cildiniz sıkılaşır. Eximia selülit yok etme uygulamasında ise daha ilk seansın sonunda portakal kabuğu görünümünde belirgin azalma olur.

Eximia Bölgesel İncelme Uygulaması

Eximia ile bölgesel zayıflama ve selülit yok etme işlemleri tamamen ağrısızdır. Öncelikle uygulama alanına jel sürülür ve sonra uygulama başlığı o alanda gezdirilir. Seans süresince kulağınıza hafif bir ıslık ya da çınlama sesi gelecektir ama bu ses hem tamamen zararsızdır hem de uygulamanın işe yaradığının göstergesidir.
Eximia bölgesel incelme seansları uzman estetisyen ya da hekimler tarafından yapılır ve bölgeye bağlı olarak 20-30 dakika aralığında sürer. İdeal uygulama sıklığı haftada 1 veya 2 seanstır ve en kalıcı sonuçlar için ideal seans sayısı 6-10’dur. Tek seansta birden fazla bölgede bölgesel incelme uygulaması güvenle yapılabilir.

Eximia Bölgesel İncelme Seansı Sonrası Yapmanız Gerekenler

Eximia’nın sıvılaştırıp lenf kanalına yönlendirdiği istenmeyen yağlar idrarla atılacağı için yeterli su tüketmeniz uygulamanın başarısı için çok önemlidir. Ayrıca bölgesel incelme uygulamasının etkisini, seanslara ek olarak fiziksel aktiviteyi artırarak ve kaliteli gıdalarla diyet yaparak çok daha kalıcı hale getirebilirsiniz.

Eximia Yönteminin Faydaları

– Birikmiş bölgesel yağlardan kısa sürede kurtulursunuz.

– İstediğiniz form için sadece bir ya da birkaç alanda incelme için mükemmel seçenektir.

– Sıkılığını kaybeden vücut bölgelerinde sağlıklı ve diri görünüm elde edersiniz.

– Selülitten kolay kurtulma için çok etkilidir.

– Liposuction işlemi geçirdiyseniz vücudunuzda o dönemden kalan ödemi atmanızı kolaylaştırır.

– Genetik faktörlerin etkisiyle oluşabilen bölgesel yağlanmalarla başa çıkmanızı sağlar.

Eximia Yöntemi Hangi Durumlarda Sakıncalıdır

Dünyada milyonlarca kişinin güvenle tercih ettiği Eximia bölgesel incelme yöntemi şu durumlarda kullanılmamalıdır:

– Gebelikte

– Morbid obezitede

– Karaciğer ve böbrek fonksiyonlarıyla ilgili bozukluklarda

– Bağ dokusu ve sindirim sistemi hastalıklarında

– Alerjik reaksiyon gösterenlerde

– Yüksek kalori diyeti yapanlarda

– Ciddi ilaç tedavisi görme durumlarında

Bölgesel İncelme İçin Arzu Bulut'a Ulaşın

Vücudunuzda istenmeyen yağ birikimi varsa ve amacınız ideal forma hızla ulaşmaksa, 2004 yılından bu yana binlerce danışanına mükemmel hizmet vermiş Arzu Bulut’a hemen şimdi ulaşın. Bilimsel güzellik uzmanlarımızla bölgesel incelme, bölgesel zayıflama ve kavitasyon üzerine tüm sorularınıza cevap verelim, daha güzel ve formda bir hayata giden yolda birlikte yürüyelim.

Bölgesel İncelme ve Selülit İçin Bir Klasik: G5 Masajı

Bölgesel incelme, selülit yok etme, popo kaldırma, bel oyuntusu, sıkılaştırma ve kan dolaşımını hızlandırma etkileriyle tüm dünyada kullanılan G5 masaj cihazı ilk kez 1950’lerde geliştirildi. Aradan geçen 70 yıla yakın sürede milyonlarca G5 masaj sistemi satıldı ve bugün dünyanın önde gelen güzellik salonunda, fizyoterapi kliniklerinde ve spalarında bu klasikleşmiş cihaz hala kullanılıyor. İşte bu cihazla yapılan masaja da G5 masajı adı veriliyor.

G5 Masajı Nasıl Yapılır?

G5 masajı mesleki eğitim almış uzmanlar tarafından yapılır. Bölgesel incelme, popo kaldırma ve selülit yok etme gibi işlemler için kullanılan cihazın ihtiyacınıza ve uygulama bölgesine özel farklı başlıkları ve ayarları bulunur. Uygulama bölgesine jel sürülür ve cihazın başlığı dairesel ya da doğrusal hareketlerle bölgede gezdirilir. Diğer bölgesel zayıflama yöntemleriyle kombine edildiğinde bu yöntemlerin etkisini de ciddi oranda artıran G5 masajı tek başına da çok tercih edilen ve pratik bir yöntemdir.

G5 Masajı Nasıl Etki Eder?

G5 masajı farklı frekanslarda titreşim ve darbeli sıkıştırma yöntemi ile etki eder. Titreşimin ve sıkıştırmanın etkisiyle masaj yapılan bölgede kan dolaşımı belirgin şekilde hızlanır ve damarlar genişler. Böylece uygulama bölgesinde vücudun yağ yakma ve selülitleri uzaklaştırma yeteneği artar. G5 masajı gergin kasları açmada ve spazmları gidermede de çok etkilidir. Ödemin ve kaslarda birikerek yorgunluk veren laktik asidin atılmasını kolaylaştırır. Hızlanan kan dolaşımının bir diğer faydası da yaşlanma çizgilerini azaltması ve cilde esneklik kazandırmasıdır.

G5 Masajı ile Bölgesel Zayıflama

G5 masajı başta kalça, popo, üst bacak ve kol olmak üzere tüm vücuda güvenle uygulanabilir. Uygulama bölgesinde yağ yakılmasını kolaylaştırdığı için bölgesel incelme etkisi yaratır. Pasif jimnastik, lipoliz ve diğer bölgesel incelme ve bölgesel zayıflama metotlarıyla birlikte kullanılarak çok hızlı sonuç elde etmenizi sağlar.

G5 Masajı Faydaları

Fiziksel egzersizler nasıl kan dolaşımını artırarak vücuda sayısız fayda sağlıyorsa G5 masajının kan dolaşımını artırma özelliği de size benzer faydalar sunar:

– Bölgesel kan dolaşımının artmasıyla metabolik faaliyet hızlanır.

– Ağrıda azalma sağlar.

– Rahatlama hissi verir.

– Fazla yağların yakılmasını hızlandırır.

– Cildin sıkılaşmasına yardımcı olur.

– Bölgesel zayıflama etkisi yaratır.

– Cildin esnekliğini artırır.

– Toksinlerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır.

– Yeni selülit oluşumuyla savaşır ve var olan selüliti azaltmaya destek olur.

– Kemik yoğunluğunu artırmaya yardımcı olur.

– Kas ve zihin stresini azaltır.

Arzu Bulut'ta Bölgesel İncelme

2004 yılından bu yana mesleğinde en iyi eğitimleri almış uzmanlarımızla bilimsel güzellik hizmeti veriyoruz. Bölgesel incelme, bölgesel zayıflama ve tüm diğer güzellik ihtiyaçlarınızda bize dilediğiniz zaman ulaşabilir, G5 masajı ve diğer tüm seçeneklerle ilgili sorularınıza en doğru ve en güncel cevapları alırsınız. Beşiktaş Balmumcu’daki tam donanımlı güzellik salonumuzun kapıları siz değerli danışanlarımız için her zaman açık.

Lenf Drenaj Nedir?

Lenf drenaj, ya da diğer adıyla pressoterapi baş bölgesi hariç olmak üzere tüm vücudu saran hava kanallı bir tulum ile uygulanan ritmik masaj yöntemidir. Özel basınç düzeyleri ve sürelerle uygulanan bu masaj türü vücuttaki lenf akımını ve kan dolaşımını destekleyecek şekilde çalışır. Bağımsız olarak uygulanarak vücudun canlılığını artıran lenf drenaj masajı, bölgesel incelme ve selülit uygulamları (Karboksiterapi, Mezoterapi  ile Lipoliz) ile birlikte uygulandığında bu uygulamaların başarı oranını da ciddi anlamda artırır.

Lenf Drenaj Hangi Faydaları Sağlar?

– Hastalık sonrası vücutta toplanan ödemi atma

– Kan ve lenf dolaşımını artırarak cilde canlılık kazandırma

– Selülit giderme

– Destekleyici ve tamamlayıcı olarak zayıflama ve bölgesel zayıflama

– Doğum ve nekahet sonrası varis oluşumuna karşı destekleyici olarak

– Vücutta biriken toksinlerin atılmasına destek

Lenf Drenaj Hangi Uygulamalarla Birlikte Yapılır?

Bölgesel incelme veya selülit için aldığınız tüm uygulamalarda lenf drenaj mükemmel bir destekleyici ve tamamlayıcı masajdır. Bu masaj vücudunuzun yağ yakmasını hızlandırarak bölgesel zayıflama uygulamalarında, ödem atılmasını kolaylaştırarak selülitlerden kurtulmanızda çok etkilidir.

Lenf Drenaj Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilir?

Lenf drenaj masajı programınız sizin beklentinize ve uzmanımızın tavsiyelerine göre planlanır. Uygulama esnasında size göğüs bölgesinden ayaklarınıza kadar tüm vücudunuzu saran masaj tulumu giydirilir. 20-30 dakika sürecek olan ve uzmanımızın eşliğinde gerçekleşecek uygulama boyunca bu tulum belirli yönlere doğru ritmik olarak şişip sönecektir.

Lenf Drenaj Masajı Hangi Sıklıkta Yapılır?

Lenf Drenaj uygulaması ile istenilen sonuçlara ulaşmak haftada 1 veya 2 kez olmak üzere minimum 6 seans uygulama yapılması gereklidir. Sadece masaj olarak lenf drenaj uygulaması istediğiniz takdirde tek seansta bile oldukça rahatlatıcı etkisi vardır.

Lenf Drenaj Öncesi Hazırlık Gerekir Mi?

Lenf Drenaj uygulamasında kullanılan tulum farklı vücut formlarına kolayca uyacak şekilde tasarlanmıştır ve uygulama öncesi herhangi bir hazırlık ya da özel kıyafet gerektirmez. Günlük herhangi bir kıyafetle girebileceğiniz lenf drenaj seansı boyunca uzmanımız size yardımcı olacaktır.

Lenf Drenaj Acı Verir Mi?

Lenf Drenaj kesinlikle acı veya ağrı vermez, aksine vücudu sakinleştiren ve rahatlatan bir masajdır. Dahası, benden yorgunluğuna ve zihin yorgunluğuna hızla iyi geldiği konusunda çok sayıda danışan yorumu vardır.

Lenf Drenaj Arzu Bulut'ta

Amacınız ister selülit giderme veya bölgesel incelme için lenf drenaj olsun, isterse de günün yorgunluğunu lenf drenaj masajıyla atmak, kapımız size her zaman açık. 2004 yılından bu güne binlerce danışanımızı ağırladığımız ve memnuniyetle uğurladığımız salonumuza gelin, daha formda bir vücuda ve sağlıkla ışıldayan cilde hemen kavuşun.

Pasif Jimnastik ile Bölgesel İncelme

Modern hayatın temposu içinde spora vakit bulamıyorsanız, pasif jimnastik sizin için mucizeler yaratabilir. Bölgesel incelme ve bölgesel zayıflama için devrimsel bir yenilik olan pasif jimnastik, çalışmadığı için bölgesel yağlanma yaşayan basen, bel, bacak, kol gibi tüm ana kas bölgelerinde mükemmel sonuçlar yaratır.

Pasif Jimnastik Nedir?

Pek çoğumuz iş ve sosyal hayatın koşturmacası içinde fiziksel aktivitelere yeterince vakit ayıramıyoruz. Bu nedenle bazı kas gruplarımızı hiç kullanmadığımız uzun saatler geçiriyoruz. İşte pasif jimnastik, düşük voltajlı elektrik ve radyo dalgaları ile gün içinde çalıştıramadığımız için hantallaşan kas gruplarının spor yaparmışçasına hareketlenmesini sağlar.
Uzmanınızla birlikte karar vereceğiniz bölgelere pasif jimnastik cihazının pedleri bağlanır ve çok hafif elektrik akımı ile kaslarınız uyarılır. Uyarılan kaslar kasılıp açılarak vücudunuza yattığınız yerde yüksek miktarda enerji harcatır. Üstelik pasif jimnastik cihazımızda birden fazla ped bulunması sayesinde aynı anda vücudunuzun birden fazla bölgesine uygulama yaparak farklı bölgelerdeki kasları eş zamanlı çalıştırırız. Farklı uyarım sıklığı seçenekleri ile de ihtiyacınıza en uygun tempoyu ayarlar, bölgesel zayıflama hedefinize en kısa sürede ulaşmanızı sağlarız.

Pasif Jimnastik Bölgesel Zayıflama Kaç Seans Yapılır?

Bölgesel incelme için pasif jimnastik uygulaması bölgeden bölgeye değişmekle birlikte ortalama 10-15 seanslık paketler halinde gerçekleştirilir ve seanslar arasında vücudu 2-3 gün dinlendirmek gereklidir. Tek bir pasif jimnastik seansı yaklaşık 30 dakika sürer.
Kişiden kişiye değişmekle birlikle bölgesel incelme ilk birkaç seanstan sonra gözle görülür hale gelir. Bu etki süresi kişinin metabolizma hızına, yaşam şekline ve beslenme programına bağlı olarak değişim gösterir.

Pasif Jimnastik ile Bölgesel İncelme: Kimler Yapabilir?

Pasif jimnastik radyo dalgaları ve elektrik akımıyla yapıldığı için kalp pili taşıyanlar ve hamileler dışında sağlık sorunu yaşamayan herkese uygulanabilir. Kalp pili olan ya da sağlık sorunuyla ilgili kaygı duyan kişilerin doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.
Uygulama sonrası gündelik hayatı aksatacak herhangi bir olumsuz etki söz konusu değildir. Kişi uygulama biter bitmez normal hayata dönebilir.

Pasif Jimnastik Zayıflatır mı?

Kaslarınız her kasıldığında vücudunuz özellikle o bölgeden enerji yakmaya yani yağ yakmaya başlar. Pasif jimnastik cihazımızda kaslarınızı kasılmaları için uyardıkça aynı egzersiz yapmış gibi etki eder ve metabolizmayı canlandırarak yağ yakmanızı sağlar. Buna ek olarak vücuda gönderilen radyo dalgaları yağ hücrelerini uyararak yakılmalarını kolaylaştırır.
Yalnız pasif jimnastik ile bölgesel incelme ve zayıflama için sadece seanslara güvenmeniz hata olacaktır. Bu uygulamayı uzman estetisyenlerimizin tavsiye edeceği diğer bölgesel incelme işlemleri, iyi bir beslenme programı ve mümkün olduğunca fiziksel aktiviteyle desteklemeniz gereklidir.

Pasif Jimnastik Bölgesel İncelme Arzu Bulut'ta

Daha formda ve daha enerjik bir hayatı hayal ediyorsanız, sizi mutlaka Beşiktaş Balmumcu’daki güzellik salonumuza bekliyoruz. Hemen arayın ve ücretsiz kontrol randevunuzu alın. Bölgesel incelme ve zayıflama için pasif jimnastik ve tüm diğer seçeneklerinizi birlikte değerlendirelim.

İletişim Formu;

    Bu Sayfayı Paylaş;