Bölgesel İncelme Mucizesi: EXİMİA

Modern hayat hepimizi daha az hareket etmeye ve kötü beslenmeye zorluyor. Sonuçta vücudumuzda istenmeyen yağlar ve ödem birikiyor, selülit oluşumu hızlanıyor. Neyse ki güzellik bilimi de boş durmuyor ve bölgesel zayıflama, bölgesel incelme ve kavitasyon cihazları birbiri ardına geliştiriliyor. İşte bu cihazlardan Eximia, vücudunda dilediği bölgeye hızla şekil vermek ve kısa sürede ideal form isteyenler için geliştirildi.

Eximia Bölgesel İncelme Nedir?

Eximia, ameliyata gerek duymadan istenmeyen yağlardan hızla kurtulmanızı sağlayan bölgesel zayıflama ve bölgesel incelme sistemidir. Tek cihazda 4 ayrı teknolojinin – ultraporasyon, ultrason, elektroporasyon, vakum- bir araya getirilmesiyle geliştirilmiştir. Eximia’nın patentli ultraporasyon teknolojisi 3 cm derinliğinde istenmeyen yağları yok etme yeteneğine sahiptir. Böylece vücudunuzun dilediğiniz bölgesindeki fazla yağları sadece günler içerisinde %30 – %40 oranında yakabilirsiniz. Üstelik Eximia yağların parçalanmasını sağlarken aynı zamanda vücudunuzu da sıkılaştırır.

Eximia Bölgesel Zayıflama Nasıl Etki Eder?

Güzellik biliminin en son teknolojileriyle geliştirilen Eximia ultrason farklı amaçlar için tıpta da kullanılan ses dalgalarıyla çalışır. Doğru frekans ve yoğunlukta yayılan ultrason ses dalgaları hem deri altındaki yağları parçalar hem de ödemin uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Serbest kalan yağ hücreleri ve ödem lenf damarları tarafından emilir, boşaltım sistemi aracılığıyla vücuttan atılır.

Eximia Bölgesel İncelme Farkı

Bölgesel incelme ve bölgesel zayıflama cihazları temelde benzer özellikler gösterir, fakat Eximia’nın patentli tasarımındaki elektroporasyon teknolojisi yağ hücrelerinin yok edilmesini benzersiz şekilde hızlandırır. Eximia ayrıca, sadece yüzeye yakın bölgede etkili olan 3 MHz ve 1 MHz cihazlardan farklı olarak 33 KHz düşük frekanslı ultrason özelliğiyle çok daha derin yağ dokusuna ulaşır. Böylece istenmeyen yağlardan kurtulurken çok daha iyi sonuçlara çok daha hızlı ulaşırsınız.

Eximia Hangi Bölgelerde Kullanılır

Eximia’nın güvenli teknolojisi onu vücudunuzun her noktasında kullanılabilen bölgesel incelme cihazı yapar. Bu cihaz karın, bel, popo, basen, üst bacaklar, kalçanın iç ve dış kısımları, dizler, sırt, kollar ve gıdı gibi vücudunuzun her yerinde bölgesel zayıflama için kullanılabilir.

Eximia ile Hızlı Bölgesel İncelme

Uzmanlar tarafından yapılan Eximia uygulamasının etkisini henüz ilk seanstan görebilirsiniz. Bu etkiyi tam olarak tespit etmek için uygulama bölgesi seans öncesi ve sonrasında ölçülür, bölgeye göre değişmekle birlikte 1-12 cm arasında bölgesel zayıflama görülür. Ayrıca deri yüzeyindeki dalgalanmalar henüz ilk seanstan azalır ve cildiniz sıkılaşır. Eximia selülit yok etme uygulamasında ise daha ilk seansın sonunda portakal kabuğu görünümünde belirgin azalma olur.

Eximia Bölgesel İncelme Uygulaması

Eximia ile bölgesel zayıflama ve selülit yok etme işlemleri tamamen ağrısızdır. Öncelikle uygulama alanına jel sürülür ve sonra uygulama başlığı o alanda gezdirilir. Seans süresince kulağınıza hafif bir ıslık ya da çınlama sesi gelecektir ama bu ses hem tamamen zararsızdır hem de uygulamanın işe yaradığının göstergesidir.
Eximia bölgesel incelme seansları uzman estetisyen ya da hekimler tarafından yapılır ve bölgeye bağlı olarak 20-30 dakika aralığında sürer. İdeal uygulama sıklığı haftada 1 veya 2 seanstır ve en kalıcı sonuçlar için ideal seans sayısı 6-10’dur. Tek seansta birden fazla bölgede bölgesel incelme uygulaması güvenle yapılabilir.

Eximia Bölgesel İncelme Seansı Sonrası Yapmanız Gerekenler

Eximia’nın sıvılaştırıp lenf kanalına yönlendirdiği istenmeyen yağlar idrarla atılacağı için yeterli su tüketmeniz uygulamanın başarısı için çok önemlidir. Ayrıca bölgesel incelme uygulamasının etkisini, seanslara ek olarak fiziksel aktiviteyi artırarak ve kaliteli gıdalarla diyet yaparak çok daha kalıcı hale getirebilirsiniz.

Eximia Yönteminin Faydaları

– Birikmiş bölgesel yağlardan kısa sürede kurtulursunuz.

– İstediğiniz form için sadece bir ya da birkaç alanda incelme için mükemmel seçenektir.

– Sıkılığını kaybeden vücut bölgelerinde sağlıklı ve diri görünüm elde edersiniz.

– Selülitten kolay kurtulma için çok etkilidir.

– Liposuction işlemi geçirdiyseniz vücudunuzda o dönemden kalan ödemi atmanızı kolaylaştırır.

– Genetik faktörlerin etkisiyle oluşabilen bölgesel yağlanmalarla başa çıkmanızı sağlar.

Eximia Yöntemi Hangi Durumlarda Sakıncalıdır

Dünyada milyonlarca kişinin güvenle tercih ettiği Eximia bölgesel incelme yöntemi şu durumlarda kullanılmamalıdır:

– Gebelikte

– Morbid obezitede

– Karaciğer ve böbrek fonksiyonlarıyla ilgili bozukluklarda

– Bağ dokusu ve sindirim sistemi hastalıklarında

– Alerjik reaksiyon gösterenlerde

– Yüksek kalori diyeti yapanlarda

– Ciddi ilaç tedavisi görme durumlarında

Bölgesel İncelme İçin Arzu Bulut Güzellik’e Ulaşın

Vücudunuzda istenmeyen yağ birikimi varsa ve amacınız ideal forma hızla ulaşmaksa, 2004 yılından bu yana binlerce danışanına mükemmel hizmet vermiş Arzu Bulut Güzellik’e hemen şimdi ulaşın. Bilimsel güzellik uzmanlarımızla bölgesel incelme, bölgesel zayıflama ve kavitasyon üzerine tüm sorularınıza cevap verelim, daha güzel ve formda bir hayata giden yolda birlikte yürüyelim.
image00003

İletişim Formu;

    Bu Sayfayı Paylaş;