Ameliyatsız Yüz Gerdirme

Cildinizde zamanı geri almaya ne dersiniz? Üstelik de ameliyatsız, cerrahi olmayan yöntemle. Cevabınız evetse gelin sizi ünlülerin tercihi olan ameliyatsız yüz gerdirme yöntemi  Caci Quantum ile tanıştıralım.

CACİ Quantum Ameliyatsız Yüz Gerdirme Nedir?

Ödüllü teknolojiye sahip Caci Quantum mikro akım ile, yani çok düşük enerjili elektrikle çalışır. Ciltte yaşlılık izlerini gidermek, düzensizleşmiş kasların formunu düzeltmek, cilde canlı ve diri görünüm kazandırmak için kullanılır. Cihaz bu işlevleri cerrahi müdahale veya ameliyat olmadan yerine getirerek tüm dünyada klasikleşmiştir. Gerdirmek istediğiniz cilt veya vücut bölgesindeki kasları elektroterapi adı da verilen yöntemle uyarıp yağları enerjiye dönüştürerek gencecik ve diri görünüm elde etmenizi sağlar.

CACI Quantum Yüz Gerdirme Nasıl Uygulanır?

Uygulama öncesi cildinize özel bir jel sürülür ve arzu ettiğiniz bölgeye göre başlık (probe) seçilir. Uzmanınız bu başlıklar vasıtasıyla kas demetlerinizin yönüne göre 20-40 dakika arasında elektro masaj yapar. Hiçbir acı hissetmeyeceğiniz bu elektroterapi işlemi başladığı anda uygulama bölgesindeki yağlar enerjiye dönüşmeye başlar. Bu dönüşüm mimik kaslarınızda bir nevi antiaging etkisi yaratır. Gevşemiş olan lifler uyarımla zindeleşmeye ve toparlanmaya başlar.

CACI Quantum Yüz Gerdirme Nasıl Etki Eder?

Yüz kaslarımız, ince ve elastik şerit formundadırlar. Zamana bağlı etkiler bu elastik şeritlerin doğal sıkılığını ve esnekliğini kaybetmesine, bunun sonucunda ciltte sarkma olmasına neden olurlar. Şöhretlerin kullanımıyla dünya çapında ünlenen CACI Quantum teknolojisi, işte bu kas şeritlerinin uyarılarak elastikiyet ve dirilik kazanması ile etki eder. Uygulama bölgesinde metabolizmayı hızlandırır, vücudun doğal mekanizmasını canlandırır. Üstelik en iyi ameliyatsız yüz germe seçeneklerinin başında gelmesinin yanı sıra diğer vücut bölgelerini toparlayıcı programlar da içerir.

CACI Quantum Ameliyatsız Yüz Gerdirme Avantajları

CACI Quantum kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltır, sarkıklıkları toparlar, yüz kaslarınızı güçlendirir, göz çevresinde oluşmuş torbalanmayı yok eder. Tüm bunları yaparken en büyük avantajı ameliyata gerek olmadan, kesi ve anestezi gibi işlemlere gerek kalmadan etki etmesidir. Ayrıca uygulanması o kadar kolaydır ki bir öğlen arasında bile seans alabilir, günlük programınızı aksatmadan yüz gerdirme yaptırabilirsiniz.
Üstelik cihazın farklı başlıkları ve çalışma seviyeleri her ciltte uygulanabilmesini ve her yaşta çok belirgin olumlu sonuç alınmasını sağlar. Yılların deneyimiyle mükemmelleştirilmiş teknoloji ve başlık tasarımları sayesinde Quantum masajı yüzün istisnasız her noktasında uygulanabilir. Ulaşması ve bakımı zor olan göz çevresi ve dudak kıvrımlarında dahi rahatça kullanılır.
Caci Quantum’un bir diğer avantajı da hiçbir kimyasal madde gerektirmemesi, cildinizde toksik etki yapacak herhangi bir solüsyona ihtiyaç duymamasıdır.

Ameliyatsız Yüz Gerdirme Arzu Bulut Güzellik’te

Vücudunuzun en görünür yeri olan cildinizin gencecik ve diri görünmesi için siz de en gelişmiş teknolojilerden, kanıtlanmış uzmanlıktan yararlanın. Ameliyatsız yüz gerdirme üzerine tüm sorularınız için bize ulaşın, en iyi sonuçları en kısa sürede alın. Arzu Bulut Güzellik 2004 yılından bu yana ilk yerinde, Beşiktaş Balmumcu’da.

İletişim Formu;

    Bu Sayfayı Paylaş;