Arzu Bulut Güzellik Beşiktaş

Güzelliğin Adresi
by Arzu Bulut

17 Yıllık Tecrübe

Arzu Bulut Güzellik salonu olarak köklü ve güvenilir bir geçmişe sahibiz.

Randevu Kolaylığı

Müşterilerimizin randevularını önemsiyoruz ve zamanınızın değerinin farkındayız.

Hakkımızda

2004 yılında Beşiktaş Balmumcu’da, bugün de hizmet verdiğimiz salonda kurulduk. Kurulduğumuz ilk günden bu yana tüm danışanlarımıza çağın en gelişmiş güzellik ve bakım hizmetlerini eksiksiz uzmanlıkla verdik ve her yeniliği onlara ilk sunan güzellik salonu olmak için çabaladık.

İlk günden itibaren tüm misafirlerimizi güler yüzle ağırladık ve tümünü yüksek danışan memnuniyetiyle uğurlamayı başardık. Böylece kısa sürede önce Beşiktaş bölgesinin, sonra da İstanbul’un sayılı güzellik salonlarından biri olarak anılmaya başlandık.

Güzellik biliminin geliştirdiği en ileri uygulamalara yatırım yaparken diğer yandan da her bir hizmetimizi en başarılı sunan güzellik salonu olmak için tüm ekibimizi aralıksız eğitimlerle güçlendirdik. Siz değerli danışanlarımızın ilgisi zaman içerisinde o kadar büyüdü ki, 80 metrekarelik tek dairede açtığımız işyerimizi 350 metrekareye çıkardık.

Bugün sadece İstanbul’da değil, tüm Türkiye’de kaliteli hizmet ve cihaz zenginliğiyle örnek alınan güzellik salonları arasındayız. Halen ilk günkü heyecanımızla gençlik, güzellik ve hayat enerjisi arayan sizlere en üstün uygulamaları son teknoloji cihazlarla ve tam donanımlı uzman estetisyen kadromuzla sunuyoruz.

Buz epilasyondan ameliyatsız yüz gerdirmeye, bölgesel incelmeden profesyonel cilt bakımlarına, bize hangi beklentilerle gelirseniz gelin, sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. En doğru bilgiyi özenle veriyor, en gelişmiş cihazlar ve güncel bilgilerle donattığımız güzellik hizmetlerini en ulaşılabilir fiyatlarla sunuyoruz.

Güzellik hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, bizi ve cihazlarımızı tanımak ve bir kahvemizi içmek istediğiniz her an, 2004 yılından bu güne aynı isimle aynı yerinde kalabilen nadir güzellik salonlarından Arzu Bulut Güzellik sizleri bekliyor.

Hakkımızda Yazımızı Paylaşın:

ARZU BULUT GÜZELLİK

Hizmet Veren Ekibimiz

Güler yüzlü personellerimiz ile işimizi özveri ile yapıyoruz. Sizin memnuniyetiniz önceliğimiz.

Derya Kahraman

Ela Turgut

Başak Sıla Baştuğ

Aynur Mikailova

Nurcan İyi

Selin İçen

Songül Arslan

Sevil Vuran