Pasif Jimnastik ile Bölgesel İncelme

Modern hayatın temposu içinde spora vakit bulamıyorsanız, pasif jimnastik sizin için mucizeler yaratabilir. Bölgesel incelme ve bölgesel zayıflama için devrimsel bir yenilik olan pasif jimnastik, çalışmadığı için bölgesel yağlanma yaşayan basen, bel, bacak, kol gibi tüm ana kas bölgelerinde mükemmel sonuçlar yaratır.

Pasif Jimnastik Nedir?

Pek çoğumuz iş ve sosyal hayatın koşturmacası içinde fiziksel aktivitelere yeterince vakit ayıramıyoruz. Bu nedenle bazı kas gruplarımızı hiç kullanmadığımız uzun saatler geçiriyoruz. İşte pasif jimnastik, düşük voltajlı elektrik ve radyo dalgaları ile gün içinde çalıştıramadığımız için hantallaşan kas gruplarının spor yaparmışçasına hareketlenmesini sağlar.
Uzmanınızla birlikte karar vereceğiniz bölgelere pasif jimnastik cihazının pedleri bağlanır ve çok hafif elektrik akımı ile kaslarınız uyarılır. Uyarılan kaslar kasılıp açılarak vücudunuza yattığınız yerde yüksek miktarda enerji harcatır. Üstelik pasif jimnastik cihazımızda birden fazla ped bulunması sayesinde aynı anda vücudunuzun birden fazla bölgesine uygulama yaparak farklı bölgelerdeki kasları eş zamanlı çalıştırırız. Farklı uyarım sıklığı seçenekleri ile de ihtiyacınıza en uygun tempoyu ayarlar, bölgesel zayıflama hedefinize en kısa sürede ulaşmanızı sağlarız.

Pasif Jimnastik Bölgesel Zayıflama Kaç Seans Yapılır?

Bölgesel incelme için pasif jimnastik uygulaması bölgeden bölgeye değişmekle birlikte ortalama 10-15 seanslık paketler halinde gerçekleştirilir ve seanslar arasında vücudu 2-3 gün dinlendirmek gereklidir. Tek bir pasif jimnastik seansı yaklaşık 30 dakika sürer.
Kişiden kişiye değişmekle birlikle bölgesel incelme ilk birkaç seanstan sonra gözle görülür hale gelir. Bu etki süresi kişinin metabolizma hızına, yaşam şekline ve beslenme programına bağlı olarak değişim gösterir.

Pasif Jimnastik ile Bölgesel İncelme: Kimler Yapabilir?

Pasif jimnastik radyo dalgaları ve elektrik akımıyla yapıldığı için kalp pili taşıyanlar ve hamileler dışında sağlık sorunu yaşamayan herkese uygulanabilir. Kalp pili olan ya da sağlık sorunuyla ilgili kaygı duyan kişilerin doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.
Uygulama sonrası gündelik hayatı aksatacak herhangi bir olumsuz etki söz konusu değildir. Kişi uygulama biter bitmez normal hayata dönebilir.

Pasif Jimnastik Zayıflatır mı?

Kaslarınız her kasıldığında vücudunuz özellikle o bölgeden enerji yakmaya yani yağ yakmaya başlar. Pasif jimnastik cihazımızda kaslarınızı kasılmaları için uyardıkça aynı egzersiz yapmış gibi etki eder ve metabolizmayı canlandırarak yağ yakmanızı sağlar. Buna ek olarak vücuda gönderilen radyo dalgaları yağ hücrelerini uyararak yakılmalarını kolaylaştırır.
Yalnız pasif jimnastik ile bölgesel incelme ve zayıflama için sadece seanslara güvenmeniz hata olacaktır. Bu uygulamayı uzman estetisyenlerimizin tavsiye edeceği diğer bölgesel incelme işlemleri, iyi bir beslenme programı ve mümkün olduğunca fiziksel aktiviteyle desteklemeniz gereklidir.

Pasif Jimnastik Bölgesel İncelme Arzu Bulut'ta

Daha formda ve daha enerjik bir hayatı hayal ediyorsanız, sizi mutlaka Beşiktaş Balmumcu’daki güzellik salonumuza bekliyoruz. Hemen arayın ve ücretsiz kontrol randevunuzu alın. Bölgesel incelme ve zayıflama için pasif jimnastik ve tüm diğer seçeneklerinizi birlikte değerlendirelim.
image00012

İletişim Formu;

    Bu Sayfayı Paylaş;