Soğuk Lipoliz Bölgesel İncelme Nedir?

Mükemmel vücuda sahip olma hayali bilimle birleşince her gün yeni çözümler ortaya çıkıyor. İşte soğuk lipoliz bu çözümlerin belki de en inanılmazı. Özel olarak üretilen CRYO lipoliz cihazı ile yapılan soğuk lipoliz, çok sayıda yağ hücresinin yoğun soğuk ve vakumla sadece 30-60 dakika  içerisinde yok edilmesini sağlayan bölgesel incelme işlemidir. Lipoliz yağın parçalanması, soğuk lipoliz ise bölgesel zayıflama ve bölgesel incelme için aşırı soğuktan yararlanılan işlemdir. FDA onaylı yöntem olmasıyla bütün dünyada güvenle kullanılır.

Soğuk Lipoliz Nasıl Yağ Yakar?

Yağ yakma dendiğinde aklınıza muhtemelen yüksek sıcaklık gelir, ama soğuk lipoliz bunu tam tersiyle, yani çok düşük sıcaklıkla çalışır. Bölgesel yağlanma olan vücut bölgesinde vakum başlıklar aracılığıyla yumruk büyüklüğünde doku yakalanır ve bu bölge her yönden soğuğa maruz bırakılır. 30 dakika ile 1 saat arası süren işlemde vakum başlığın yakaladığı alan -3 ile -9 derece arasında değişen derecelere soğutulur. Bu sıcaklık seviyesi yağ hücrelerinin çok hızlı bir şekilde ölmesini sağlar. Ölü yağ hücreleri ise lenf drenaj sisteminiz sayesinde vücudunuzdan atılır.

Neden Soğuk Lipoliz?

Modern hayat düzenli spor yapmamızı da sağlıklı beslenmemizi de güçleştiriyor. Dahası bazılarımız, spor ve diyeti bir arada yapsak dahi özellikle bel, basen ve göbek bölgesinde yağlanmayı engelleyemiyoruz. Genetik nedenler ve yaş da yağ yakmayı çok güçleştirebiliyor. İşte bu yüzden ideal forma kavuşmanız için bazen mutlaka ek uygulamalar gerekiyor ve soğuk lipoliz bunu ameliyatsız başarmanızı sağlıyor. Dahası, yağ yok etme işini o kadar hızlı ve konforlu şekilde yapıyor ki, bugün dünyanın en çok tercih edilen bölgesel incelme uygulamalarından biri.

 

Özetle soğuk lipoliz;

– Ameliyat, anestezi, neşter olmadan uygulanan,

– Cerrahi yağ alma yönteminde olabildiği gibi sarkmaya yol açmayan,

– İyileşme dönemi gerektirmeyen,

– Günlük hayatınızı aksatmadan,

– Ağrısız, acısız ve dikişsiz bölgesel incelme yöntemidir.

Soğuk Lipoliz Uygulaması

Soğuk lipoliz uygulaması bu işlem için geliştirilmiş özel cihazlarla yapılır. Cihazın göbek, bel basen gibi büyük alanlar için geniş, kol gibi dar alanlar için de dar vakum başlıkları vardır.
Başlıklarla vakumlanan yağ dokusu koruyucu özel jeller ve pedler sayesinde zarar görmeden yoğun soğuğa maruz bırakılır. İşlem sırasında acı veya ağrı hissedilmez. Sadece ilk birkaç dakika soğuğun verdiği hafif bir rahatsızlık ve sonrasında soğuğa bağlı uyuşma olur.

Soğuk Lipoliz Sonrası Yapmanız Gerekenler

Uygulama sonrasında ölen yağ hücrelerinin lenf drenaj sistemine atılacağını belirtmiştik. İşte bu yağ hücrelerinin vücuttan kolayca atılması için uygulama sonrası 2 litre su içmeniz gereklidir. Buna ek olarak uygulama sonrası

– Sağlıklı beslenmek,

– Kötü yağlardan uzak durmak,

– Detoks ile sindirim sisteminizi rahatlatmak

– Hareketli yaşam tarzını benimsemek,

soğuk lipolizin olumlu etkilerinin keyfini yıllarca sürebilmenize imkan tanır.

Soğuk Lipoliz Kaç Seans Yapılır?

Bu uygulama çok etkili bir bölgesel incelme yöntemi olduğu için sadece tek seans yeterlidir ve bu tek seans sonucunda 2 bedene kadar incelme olur. Eğer aynı bölgeye bir uygulama daha yaptırmak isterseniz bunun için araya 3 ay koymanız gerekecektir.

Soğuk Lipoliz Fiyatı

Soğuk lipoliz cihazının tamamen ithal olan özel başlıklarının belirli bir kullanım ömürleri vardır ve her kullanımdan sonra bu ömür kısalır. Bu nedenle fiyat, uygulama yapılacak bölge sayısı ve kaç başlık kullanılacağı ile belirlenir.

Bölgesel İncelme Mucizeleri Arzu Bulut Güzellik’te

İdeal formunuza hızla kavuşmanızı sağlayacak tüm yenilikçi bölgesel incelme ve bölgesel zayıflama uygulamaları için sizi mutlaka Arzu Bulut Güzellik’e bekliyoruz. 2004 yılından bu yana binlerce danışanımızı güler yüzle ağırlayıp yüksek memnuniyetiyle uğurladığımız Beşiktaş Balmumcu’daki güzellik salonumuza hemen uğrayın, soğuk lipoliz ile ilgili tüm sorularınıza en detaylı cevapları verelim.
Screenshot_1

İletişim Formu;

    Bu Sayfayı Paylaş;